Як одесити партію ОПЗЖ ганяли: В Одесі націоналісти напали на з’їзд партії Медведчука. Відео

В Одесі націоналісти заблокували з’їзд партії Медведчука

Сьогодні, 12 березня, в Одесі націоналістичні сили зробили спробу штурму опозиційного з’їзду депутатів партії «Опозиційний блок — за життя» в готелі «Брістоль»

 

В Одесі націоналісти заблокували з'їзд партії Медведчука
В Одесі націоналісти заблокували з’їзд партії Медведчука

 

Вони прибули до готелю «Брістоль» в Одесі, де планувався з’їзд місцевого осередку партії «Опозиційна платформа — За життя», і намагалися пройти всередину. Трансляцію 12 березня вела «Думська» в Facebook.

 

В Одесі націоналісти заблокували з'їзд партії Медведчука

 

Як повідомляє кореспондент видання, в готелі на вулиці Пушкінська, 15, планувалося зняти главу місцевого осередку Миколу Скорика і призначити на цю посаду депутата Ради Вадима Рабиновича, щоб висунути його в кандидати в мери Одеси.

«Кілька разів активісти штовхалися з правоохоронцями, які стоять в оточенні входу. Був розпорошений сльозогінний газ», — розповідають кореспонденти.

 

Джерело

Як ми також повідомляли, сьогодні представники «Нацкорпус» зірвали презентацію «Національної платформи примирення і єдності», яку проводив радник глави РНБО Сергій Сивохо: Націоналісти напали на Сивохо і зірвали презентації платформи щодо примирення з Донбасом