«Я тобі рога обламаю»: Гриценко «опустив» Смешко за те що той напав з кулаками на Добродомова. Відео

 

«Я тобі рога обламаю»: Гриценко «опустив» Смешко за те що той напав з кулаками на Добродомова

   
Пізно ввечері вівторка, 16 липня, під час паузи в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко напав на свого опонента в студії, народного депутата Дмитра Добродомова.
   
Я тобі рога
«Я тобі рога обламаю»: Гриценко

 
Інформацію про інцидент оприлюднила депутат з «Народного фронту» Вікторія Сюмар. «Не знаю, про яку» честі «можна говорити у Смешко, який фізично накинувся в кулуарах» Свободи слова «на Дмитра Добродомова з кулаками і охоронцем. А потім в ефірі зображував» здивування «, — написала Сюмар в Facebook .
   
Факт інциденту між гостями політичного ток-шоу також підтвердив Дмитро Добродомов. Він розповів, що лідер «Сили і Честі» зірвався після того, як йому було поставлено запитання про тих людей, які опинилися в списку очолюваної ним партії.
         
Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко теж заявив, що голова партії «Сила і честь» Ігор Смешко через свого охоронця спробував чинити тиск на представника «Громадянської позиції» за лаштунками студії політичного ток-шоу. Він розповів про це на своїй сторінці в Facebook 17 липня
За словами політика, тиск на його однопартійця виявлялося з метою змусити його припинити задавати в ефірі питання про персональний склад партійного списку «Сили і честі» на позачергових парламентських виборах.
«Натиснути фізично, закрити рот? Не вдастся! Ці підлі спецслужбістський штучки собі залиште. У студії (нема за лаштунками) генерала я твердо попередив: ще один такий підлий вчинок — роги обламаю. Без охоронця », — заявив екс-міністр оборони України.
   
При цьому в партійний список «Сили і честі» дійсно входять представники нинішнього складу Ради від «Самопомочі» та «Блоку Петра Порошенка». Крім того, за даними журналістки «1 + 1» Ольги Василевської , ряд осіб і зовсім купили собі прохідні місця в списку політсили за $ 1,5-3 млн.
Відео Youtube Телеканал ICTV

 

 

«Моя жена из Донецка!» Притула резко осадил Мураева, и довел его до истерики. Видео «Хто аферист, Вова?»: Зеленського викрили в розігруванні спектаклю з Tesla. Відео
© 2018 — 2023 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com