«Вот это велосипед!»: кортеж Зеленського викликав хвилю обурення в мережі. Відео

«Вот это велосипед!»: кортеж Зеленського викликав хвилю обурення в мережі

 

Президент України Володимир Зеленський під час своєї поїздки до Львівської області на шахту «Лісова», де в результаті обвалу загинули шахтарі , скористався кортежем з броньованими автомобілями.

 

В аеропорту ім. Данила Галицького у Львові його зустрічав заступника голови обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський та представники місцевої «Зекоманди». Про це в Facebook повідомив журналіст газети «День» Віталій Кудирко і опублікував відео.

 

"Вот это велосипед!
«Вот это велосипед!»: кортеж Зеленського викликав хвилю обурення в мережі
Користувачі Facebook відразу ж згадали «Слугу народу» і Голобородько на велосипеді. У мережі з’явилися іронічні коментарі. Були люди незадоволені такою «забудькуватістю» Зеленського, який обіцяв бути іншим політиком. Знайшлися й ті, хто захищав президента.

 

«Лісапетний батальйон»

 

«Якийсь дивний у нього велосипед. Напевно, Зеленський всередині педалі крутить ».

 

«А як ви Хотіли щоб президент з аеропорту на ровері пріїхав? Закінчуйте Вже свою ностальгію по Порошенку, маємо нового президента, нужно дати Йому шанс и Якщо не підтрімуваті, то хоча б бруд НЕ обліваті ».

 

«Хлопці, президент їхав не на розгульний бомонд і тому віз з собою членів комісії, а не братків на погуляти. Вмійте розрізняти, де виїхали на трагедію, а де на погуляти ».

 

«Цікаво, заради чийого кортежу вже другий тиждень вимикають світлофор на Бессарабці, хто там з них їздить до цирку вранці в 10 і ввечері в 5? 5 чорних седанів і микрик?»

 

«Від красава, ти диви скільки робочих Місць з’явилося, коли ВІН ставши Презедента. Це ж скільки водіїв тепер при работе, хоча мабуть Там не только водії. Та тут можна Було б Взагалі бабки калашматіть, сделать віп послугу в убері «Проїхатісь у кортежі презик», ото би була золота жила, за одне и не за бронзовів бі ».

 

«Що? Весь «Квартал» з декораціямі за ним катається? »

 

«А пам’ятаєте передвиборну рекламу, як кортеж роз’єднує людей?»

 

Відзначимо, під час передвиборної кампанії Зеленський обіцяв відмовитися від кортежів, виключення світлофорів та інших привілеїв, якими користуються сучасні політики.

 

Відео Facebook Віталій Кудирко

Джерело інформації: fakty.ua