«Ну что не ждали?»: Віктор Янукович повертається на Україну. Відео

 

Віктор Янукович повертається на Україну

 

Сьогодні стало відомо що екс-президент України Віктор Янукович готується до повернення на Україну. Про це в понеділок, 23 вересня, в ефірі «5 каналу» повідомив його адвокат Віталій Сердюк після судового засідання в Апеляційному суді Києва.

  Віктор Янукович

 

Раніше Оболонський суд Києва заочно засудив  Віктора Януковича  до 13 років позбавлення волі за держзраду. Захист екс-президента подала скаргу в апеляційний суд, однак її розгляд було відкладено до осені через відпустки суддів.

 

Як зазначив адвокат, в даний час Янукович тимчасово перебуває на території Російської Федерації, але має намір повернутися на Україну.

 

«Захистом здійснюються заходи, які забезпечать можливість його перебування на батьківщині. Основні завдання, поставлені клієнтом, — це забезпечити притягнення до відповідальності винних у здачі Криму, винних у скоєнні антиконституційного захоплення влади або державного перевороту — зараз виконуються», — заявив Сердюк.

 

Раніше адвокат заявляв, що Янукович хотів повернутися в країну після закінчення президентського терміну Петра Порошенка . Над поверненням екс-президента на батьківщину адвокати працюють не перший рік.

  Відео Youtube 5 канал

Зеленский в США: Трамп  “Я тиску на Зеленського ніякого не чинив”


«Не бережете себе, Петро Олексійович». Порошенко ледь не потрапив під вантажівку біля стін Ради


 
 

 

 

Глава Офісу Президента Андрій Богдан засвітився в черзі за новим iPhone в США Зеленский в США: Трамп  «Я тиску на Зеленського ніякого не чинив»
© 2018 — 2023 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com