Відео дня: «Американец свободен, а русского — в автозак». Масові затримання в Москві. Відео

Відео дня: «Американец свободен, а русского — в автозак». Масові затримання в Москві

 

У Москві пройшов протестний марш на підтримку журналіста Івана Голунова, який, до речі, вже добу, як на волі. Проте за його звільнення продовжують боротися. У Мережу потрапило відео, як поліцейські вибирають, кого затримувати, а кого відпускати.
Відео дня
Відео дня: «Американец свободен, а русского — в автозак». Масові затримання в Москві

 

Правоохоронні органи перекрили Мясницькій і зачистили Петрівку. Невелика кількість протестуючих зібралося біля пам’ятника Володимиру Висоцькому на Страсному бульварі.

 

Мітингувальники і гуляють по місту навіть почули, як поліції наказали: «Працюємо, працюємо. Ті, хто тут стоять — вони ж не просто так стоять ». Тому поліцейські стали хапати всіх без розбору, і як завжди не обійшлося без непорозумінь.
До автобуса до затриманих привели американця. Керуючий операцією накинувся на своїх підлеглих: «Він неросійський. Хто американця привів? Американець вільний! ». І пішов вільний американець далі.

 

А той що стояв поруч «вільний» росіянин, який пояснював, що він просто гуляв, а не брав участі в марші протесту, поліція завела в автозак, додавши: «Значить, гуляли ви не там».

 

Відео Youtube сергей сычёв

Джерело інформації: newizv.ru