«Ви ж знаєте як її називають? Слава богу, у моєї сім’ї інший лікар». Зеленський розповів про Супрун. Відео

 

«Ви ж знаєте як її називають? Слава богу, у моєї сім’ї інший лікар». Зеленський розповів про Супрун

 
Президент України Володимир Зеленський заявив, що радий, що його сім’ю не лікує в.о. голови МОЗ Уляна Супрун. Про це він сказав в ефірі «Сніданку з 1 + 1».
 
Журналіст ставив президенту питання стосовно нинішнього уряду і того, як Зеленський відноситься до нинішніх міністрів.
Ви ж знаєте
«Ви ж знаєте як її називають? Слава богу, у моєї сім’ї інший лікар». Зеленський

 
«Це провокація, а не питання. Чесно кажучи, я їх не знаю дуже близько. Це не моя команда, ми не пройшли якесь тривалий час роботи. Я впевнений, що там є професіонали, тому уряд і залишається зараз працювати. Думаю, що за ці 2 місяці до нових виборів і до створення нового уряду ми познайомимося ближче, і я зрозумію, хто з них здатний зробити щось нове для України. Тому що тут потрібні не кроки, стрибки «, — сказав Володимир Зеленський.
 
Тоді журналіст запропонував президенту «пройтися по окремим персоналіям», перше питання стосувалося Уляни Супрун.
 
«Супрун? Ха-ха-ха. Ну, по-різному до неї відносяться. Ви ж знаєте, так, як її називають? Ну, слава богу, у мене є інший лікар, у моєї сім’ї», — сказав Володимир Зеленський.
 
Ймовірно, він мав на увазі інцидент, який стався на англійському телеканалі BBC в травні 2018 року. Тоді Супрун почала згадувати історичні факти Британії, називаючи їх реформи 1948 року «доктором-смерть», журналіст зробив ремарку, що також зараз називають і саму Уляну Супрун, на що вона посміхнулася і ніяк це не прокоментувала.
     
Джерело інформації: strana.ua

 

 

«Плакали і жінки, і чоловіки»: У Переяславі-Хмельницькому попрощалися з убитою 5-річною дитиною. Відео У Дніпрі п’яний прокурор відкрив стрільбу прямо з балкона. Відео