«Ви — російські окупанти нашої країни»: Цимбалюк опустив скандального журналіста на «Говорит Москва» Відео

«Ви — російські окупанти нашої країни»: Цимбалюк опустив скандального журналіста на «Говорит Москва»

 

Відомий український журналіст Роман Цимбалюк, який працює в Росії, затіяв жорстку суперечку з скандальним колегою Олександром Чаленко, який втік в РФ після подій на Майдані.

 

 В тому числі, він розкритикував його пропагандистську мову на тему «єдиного народу» і про те, що нібито Україна почала війну на Донбасі. Дискусія відбулася в прямому ефірі радіостанції «Говорить Москва».

 

 

Ви - російські окупанти
«Ви — російські окупанти нашої країни»: Цимбалюк опустив скандального журналіста
В першу чергу, Цимбалюк вирішив нагадати зраднику Батьківщини, хто ж насправді є відповідальним за криваві події на сході України. Журналіст зазначив, що перед тим, як окупанти вторглися в Україну, країна була цілком щасливою.

 

«На рахунок ось цих бреднів« ми один народ ». В цілому, до 2014 року я б навіть не сперечався. Я подумав би: дивні люди, ну, хочуть вони жити в цій парадигмі, заради Бога. Але поясніть мені одне — якщо ми «один народ», навіщо російські солдати, російські громадяни стріляють і вбивають громадян України, включаючи російськомовних ?!

 

Ви не вважаєте дивним, якщо ви таким чином, вогнем і мечем, хочете довести, що немає ніяких українців, що ми такі ж, як ви? Мені і мільйонам громадянам України така формула незрозуміла. За це ми вас не пробачимо. І ви для нас не «один народ». Ви — російські окупанти нашої країни! », — додав Цимбалюк, звертаючись до зрадника України.

 

Відео Youtube Роман Цимбалюк