Скандалом закінчилася вечеря в Іспанському готелі, де українців цькували російським прапором

Скандалом закінчилася вечеря в Іспанському готелі, де українців цькували російським прапором

 

 

Великим скандалом завершилася вечеря в популярному серед туристів іспанському готелі Best San Francisco в місті Салоу. Адміністратор готелю відмовився прибирати зі стійки прапор Росії, про що його чемно попросили українські відпочивальники, і ще заявив, що підтримує РФ, яка воює проти українців.

 

 

Великим скандалом закінчилася

 

 

Про інцидент в Facebook повідомив користувач мережі David Plaster. Він уточнив, що інцидент стався на узбережжі Коста-Дорада. Українські туристи поскаржилися на те, що адміністрація готелю вивісила російський прапор в зоні відпочинку українців. Більш того, коли гості поскаржилися, адміністратор ресторану взявся їх висміювати, заявивши, що і сам підтримує Росію, включаючи її агресію.

 

 

 

 

 

Інцидент стався під час вечері в ресторані, де найбільш задоволеними виявилися присутні там росіяни. Більш того, адміністрація готелю попросила громадян РФ особисто розібратися з українцями, і росіяни не змусили себе просити. А місцеві аніматори взялися ще й співати російські військові пісні.
До туроператору JoinUp, який порекомендував цей готель, звернулися ображені українці. Там порадили не звертати увагу на цькування, а у відповідь на прохання поміняти готель пригрозили штрафами. Правда, пізніше стали розбиратися, запросивши для початку роз’яснення від адміністрації готелю.

 

 

Відзначимо, Коста-Дорада знаходиться в Каталонії. Цей північно-східний регіон робить кроки до відокремлення від Іспанії. Інцидент навіть приводив до введення посилених патрулів силовиків в Барселоні і звинуваченнями в сепаратизмі колишнього лідера каталонців Пучдемона.

 

 

Він до цих пір не повернувся в країну, де переслідується поліцією. Мабуть, українцям слід було викликати поліцію в готель і заявляти, що адміністрація — місцеві екстремісти, підтримувані Росією. Спілкування з владою усмирило б запал фанатів Кремля.

 

Джерело інформації: real-vin.com