Стало відомо якою ціною вдалося викрасти Цемаха: Один наш розвідник загинув, другий втратив ногу

Стало відомо якою ціною вдалося викрасти Цемаха: Один наш розвідник загинув, другий втратив ногу

 

 

Під час спецоперації СБУ з доставки в Україну колишнього зенітника так званої «ДНР», якого вважають причетним до катастрофи МН17, Володимира Цемаха загинув один український розвідник, і ще один втратив ногу. Про це передає  «Страна» з посиланням на «Радіо Свобода «.

 

 

вдалося викрасти Цемаха

 

 

 

Один з учасників спецоперації розповів, що при вивезенні Цемаха з непідконтрольної території 27 червня був смертельно поранений сержант 74 ОРБ Олександр Колодяжний. Він помер 11 липня в військовому госпіталі в Києві, не приходячи до тями.

 

 

«Нашим завданням було, власне, перевезти Цемаха через лінію розмежування. Складність тут, зокрема, полягала в тому, що на певній ділянці під Донецьком ворог стояв досить купчасто: його вогневі позиції могли перебувати буквально в 100 метрах один від одного.

 

 

У так званій «ДНР» до сих пір не знають, в який саме пробіл ми залізли, щоб вивезти Володимира Цемаха «, — розповів анонімно силовик.

 

 

 

Щоб вивезти Цемаху, сержанту Колодяжному і ще бійцеві фактично довелося йти по мінному полю.

 

 

«Хлопці спускалися через пагорб, Саша з’їжджав на стегні і «зірвав» протипіхотну міну. ​​Другий боєць підбіг, щоб надати йому допомогу, і сам теж підірвався. Міна спрацювала одночасно біля Сашиної голови і ноги другого бійця. В результаті, Сашу вивозили вже без свідомості, а другий боєць втратив ногу», — згадує він.

 

 

Хто такий Володимир Цемах і при чому тут Boeing 777

Відео Youtube Факти ICTV