Стало відомо якою ціною вдалося викрасти Цемаха: Один наш розвідник загинув, другий втратив ногу

 

Стало відомо якою ціною вдалося викрасти Цемаха: Один наш розвідник загинув, другий втратив ногу

   
Під час спецоперації СБУ з доставки в Україну колишнього зенітника так званої «ДНР», якого вважають причетним до катастрофи МН17, Володимира Цемаха загинув один український розвідник, і ще один втратив ногу. Про це передає  «Страна» з посиланням на «Радіо Свобода «.
    вдалося викрасти Цемаха

     
Один з учасників спецоперації розповів, що при вивезенні Цемаха з непідконтрольної території 27 червня був смертельно поранений сержант 74 ОРБ Олександр Колодяжний. Він помер 11 липня в військовому госпіталі в Києві, не приходячи до тями.
   
«Нашим завданням було, власне, перевезти Цемаха через лінію розмежування. Складність тут, зокрема, полягала в тому, що на певній ділянці під Донецьком ворог стояв досить купчасто: його вогневі позиції могли перебувати буквально в 100 метрах один від одного.
   
У так званій «ДНР» до сих пір не знають, в який саме пробіл ми залізли, щоб вивезти Володимира Цемаха «, — розповів анонімно силовик.
     
Щоб вивезти Цемаху, сержанту Колодяжному і ще бійцеві фактично довелося йти по мінному полю.
   
«Хлопці спускалися через пагорб, Саша з’їжджав на стегні і «зірвав» протипіхотну міну. ​​Другий боєць підбіг, щоб надати йому допомогу, і сам теж підірвався. Міна спрацювала одночасно біля Сашиної голови і ноги другого бійця. В результаті, Сашу вивозили вже без свідомості, а другий боєць втратив ногу», — згадує він.
   

Хто такий Володимир Цемах і при чому тут Boeing 777

Відео Youtube Факти ICTV

 

 

Шокуюча аварія в Києві: вулицю засипало грошима «Я не дарил ему ничего»: Илон Маск відповів на брехню Лукашенка про подарок авто «Tesla»