В Україні сьогодні зареєстрована «Партія Шарія». Відео

 

В Україні сьогодні зареєстрована «Партія Шарія»

 
Відомий блогер Анатолій Шарій створив політичну партію під назвою «партія Шарія». Вона вже зареєстрована в Мін’юсті України.
 
В Україні сьогодні
В Україні сьогодні зареєстрована «Партія Шарія»

«У мене є гостре бажання покарати мразоту. У мене є гостре бажання викликати горіння пров ** ков, таке, щоб на цьому горінні маленька, але потужна ракета могла б долетіти до кінця Сонячної системи», — сказав Шарій в своєму відео.
 
Також медіаексперт звернувся до бажаючих допомогти зі створенням логотипів і слоганів нової партії, і закликав до співпраці тих, хто йде на парламентські вибори по «мажоритарці».
 
Я не буду вам розповідати про те, що ми будемо писати якісь суперважливі закони, що ми прийдемо — і ви отримаєте європейські пенсії. Ми йдемо карати. Вогнем і мечем. Якщо ми пройдемо, то це буде найвеселіша після обрання Зеленського подія «, — додав Шарій.
 
До речі, виявилося, що «партія Шарія» з’явилася в результаті зміни назви партії «Об’єднана Україна». Про це повідомив журналіст Євген Муджирі в Facebook.
    Відео Youtube Анатолий Шарий
Джерело інформації: strana.ua

 

 

Чи вагітна Настя Каменських? Співачка відреагувала на чутки про свою вагітність. Відео «Доктор сказал в морг, значит в морг»: Під Полтавою ожила мертва бабуся. Відео