«Сьогодні я оголошую початок імпічменту президенту Трампу»: в США запустили імпічмент через розмову Зеленського і Трампа

 

В США запустили імпічмент через розмову Зеленського і Трампа

 

За повідомленням видання «Страна», процедура імпічменту 45-президента президента США Дональда Трампа буде офіційно запущена Демократичною партією.

 

В США запустили імпічмент
В США запустили імпічмент президенту США

 

Спікер палати представників США Ненсі Пелосі оголосила в середу про рішення почати процедуру, мета якої — визначити, чи є підстави для оголошення імпічменту президенту країни Дональда Трампа.

 

«Сьогодні я оголошую, що палата представників починає офіційне розслідування з питання про імпічмент», — сказала Пелосі, виступ якої транслювало американське телебачення.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Мітингарі заблокували будинок Володимира Зеленського та написали на заборі "ІМПІЧМЕНТ". Відео

«Президент повинен відповідати за свої дії. Ніхто не знаходиться вище закону», — додала вона.

 

«Станом на вівторок принаймні 166 демократів підтримали ідею імпічменту — це більше двох третин від 235 членів демократичного кокуса в Палаті представників», — наголошується в повідомленні.

 

Напередодні сім недавно обраних конгресменів від Демократичної партії звернулися із закликом провести формальні слухання про імпічмент, щоб прийняти рішення щодо висунутих раніше звинувачень Трампа в тиску на українське керівництво.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Лукашенко агент КГБ по прозвищу «Валет»!


Як ми повідомляли раніше сьогодні президент України Володимир Зеленський виступив на Саміті ООН

Також сьогодні стало відомо що Віктор Янукович може повернутися на Україну

А дочка президента США Иванка Трамп викликала ажіотаж провокаційним нарядом в ООН