«Сьогодні я оголошую початок імпічменту президенту Трампу»: в США запустили імпічмент через розмову Зеленського і Трампа

В США запустили імпічмент через розмову Зеленського і Трампа

 

За повідомленням видання «Страна», процедура імпічменту 45-президента президента США Дональда Трампа буде офіційно запущена Демократичною партією.

 

В США запустили імпічмент
В США запустили імпічмент президенту США

 

Спікер палати представників США Ненсі Пелосі оголосила в середу про рішення почати процедуру, мета якої — визначити, чи є підстави для оголошення імпічменту президенту країни Дональда Трампа.

 

«Сьогодні я оголошую, що палата представників починає офіційне розслідування з питання про імпічмент», — сказала Пелосі, виступ якої транслювало американське телебачення.

 

«Президент повинен відповідати за свої дії. Ніхто не знаходиться вище закону», — додала вона.

 

«Станом на вівторок принаймні 166 демократів підтримали ідею імпічменту — це більше двох третин від 235 членів демократичного кокуса в Палаті представників», — наголошується в повідомленні.

 

Напередодні сім недавно обраних конгресменів від Демократичної партії звернулися із закликом провести формальні слухання про імпічмент, щоб прийняти рішення щодо висунутих раніше звинувачень Трампа в тиску на українське керівництво.

 


Як ми повідомляли раніше сьогодні президент України Володимир Зеленський виступив на Саміті ООН

Також сьогодні стало відомо що Віктор Янукович може повернутися на Україну

А дочка президента США Иванка Трамп викликала ажіотаж провокаційним нарядом в ООН