В Сирії підірвали штаб з російськими офіцерами, можуть бути десятки загиблих. Відео

В Сирії підірвали штаб з російськими офіцерами, можуть бути десятки загиблих

 

13 червня стало відомо, що на території провінції Латакія, що в Сирії, в районі населеного пункту Сальма прогримів вибух.

 

В Сирії
В Сирії підірвали штаб з російськими офіцерами
 В «Твіттер» на своїй сторінці користувач Ruslan Trad виклав відео моменту вибуху місця, де проходила зустріч лідерів НСО і командирів 99-го полку Сирійської арабської армії. Відео вибуху також зявилосяі на відеохостингу YouTube.

 

Вибух стався вчора, 12 червня. А підірваний в Латакії штаб активно використовувався російськими кадровими офіцерами, причому на постійній основі. Також користувача соціальної мережі пише, що в результаті масштабного вибуху постраждали російські військові і війська Башара Асада.

 

Також телеграм-канал «Військовий оглядач» інформує: «Терористам вдалося закласти вибухівку під будівлю, де проходила зустріч командирів 99-го артилерійського полку Сирійської арабської армії, а також лідерів Національних сил оборони».

 

 Повідомляється теж що одним з лідерів НСО є якийсь Набіль аль-Абдулла, якого часто помічають поруч з російськими військовими радниками. Про поранених і вбитих поки невідомо, але не виключено, що таких можуть бути десятки.

 

Відео Youtube Урфин Джюс

Джерело інформації: replyua.net