В Росії грядуть гучні звільнення через падіння Путіна на хокеї. «Він не просто з килимом зіткнувся, у нього серйозна травма»

 

В Росії грядуть гучні звільнення через падіння Путіна на хокеї

 
Падіння Володимира Путіна на хокейному стадіоні, яке в буквальному сенсі «підірвало» соціальні мережі хвилею сміху, не минуло безслідно для глави Кремля. Впливовий російський телеграм-канал розповів про травму, яку отримав Путін на стадіоні в Сочі більш докладно.
 
В Росії
В Росії грядуть гучні звільнення через падіння Путіна на хокеї

Десятого травня Володимир Путін, Якому виповнилося 66 років, прийняв в хокейному матчі в Сочі участь. Цим самим диктатор намагався продемонструвати всьому світу те, що він ще «весь в соку». Однак нікого йому не вдалося переконати заздалегідь підготовленої постановкою з 10 забитими шайбами.
 
Більш того, головний світовий агресор ще і вельми зганьбився, приклавшись об лід після феєричного зіткнення з килимом. Оприлюднене відео викликало в Мережі просто небувалий раніше ажіотаж.
 
Також в повідомленні говориться, що Путін не просто впав, але отримав травму при падінні. Але також це вдарило і по його репутації. Ресурс підкреслив: «Падіння Путіна під час матчу Нічний Хокейної Ліги згодом виявилося загрожує не тільки напругою в елітних колах, а й вивихом лівого зап’ястя».
 
 За даними джерел, Путіну навіть екстрено лікаря з Санкт-Петербурга викликали. Наостанок телеграм-канал зазначив: «У ФСТ щодо інциденту зроблені організаційні висновки і готуються гучні звільнення».
  Відео Youtube Newовсём ТВ Джерело інформації: replyua.net

 

 

Суд признал Зеленского виновным: обнародовано решение. Видео Гордон буквально розтер РФ «в пух і прах»: «Капец Росії, причому відразу» Відео