Кадр ДНЯ: В київських супермаркетах почали ходити і скуповуватися в протигазах. Відео

 

В київських супермаркетах почали скуповуватися в протигазах

У київському гіпермаркеті «METRO» був помічений громадянин в радикальних засобах захисту — в протигазі. Відповідне відео з’явилося в Мережі, зокрема, в групі «Сарказм».

На відео чоловік в протигазі діловито ходить між стелажів і складає обраний товар у візок.

Гипермаркет Метро
Гипермаркет Метро

Співвітчизники по-різному поставилися до побаченого. Деякі почали знущатися і злобно висміювати чоловіка, не гребуючи образами, і відкрито заявляючи, що у нього не всі вдома.

«Ну цю тушу в протигазі і без вірусу треба годувати відровою порцією», «Дегенерат», «Маразм», «Такий готовий до всього», «Панікер толстожопий», «Дебил», «Видно років двісті зібрався прожити», «Господи, дай людям розуму!»,«Перед смертю НЕ нажрешься, с..ка»,«Нехай ще купить г * ндони, щоб такі долбо*б не розмножувалися», — біснуються в коментарях.

Разом з тим, частина публіки підтримала починання дійової особи на відео.

«Береженого Бог береже», «Ось так би ходили пару років дотримувалися гігієну і пропали б всі хвороби», «Ха-ха, красава!», «Молодець», «І правильно!», «Зате живий!», — відзначили деякі глядачі.

Пізніше з’ясувалося, що на відео киянин Vadym Par. Він сам позначився в коментарях, повідомивши, що на відео він, а зйомка велася 13 березня в 22 годині в київському гіпермаркеті METRO на Кільцевій (Окружний).

 

Джерело  Гипермаркет Метро


ОСТАННІ НОВИНИ

Як ми також розповідали, українські ЗМІ повідомили що експрем’єр-міністр України Арсеній Яценюк був помічений в знесиленому стані біля київської клініки «Борис». На ньому була медична маска.

Скандально відомий український телеведучий Сергій Поярков, який обслуговує інтереси Петра Порошенка, озвучив нове нахабне відеозвернення до президента України Володимира Зеленського. Відео

 

«Срочно в одиночную камеру СИЗО»: Дубинський вимагає закрити Порошенка щоб він не заразив людей вірусом Українського бійця зацькували в мережі за фото з українським та російським прапором після перемоги