В цей день не витримав бетон: Україна і президент вшановують кіборгів. Відео

 

В цей день не витримав бетон: Україна і президент вшановують кіборгів

 

Сьогодні знову згадуємо наших кіборгів, які до останнього боронили Донецький аеропорт. Саме цього дня російські бойовики підірвали перекриття аеропорту тоді загинуло багато наших воїнів, сама ж оборона тривала 242 дні, з 3 травня 2014 року по 22 січня 2015.

Пораненні, полоненні та зниклі безвісти, найзапекліші бої за донецьке летовище розпочалися на початку січня 2015 року.

 
Україна і президент вшановують кіборгів
Україна і президент вшановують кіборгів

 

Тоді аби просунутися в глиб країни бойовики йшли на будь-що, використовували гради й танки, безперестанку гатили по летовищу аби стерти його з лиця землі.

13 січня окупанти знищили диспетчерську вежу, а 20 числа висадили в повітря перекриття нового терміналу. Лише за першу частину січня за офіційними даними загинуло 59 військових, за увесь час боїв сотні бійців, ще пів тисячі наших захисників зазнали поранення.

Сьогодні президент України Володимир Зеленський вшанував день пам’яті загиблих захисників донецького аеропорту.

  Відео Youtube 112 Украина

Оборона донецького аеропорту 15 листопада 2014 року

Як ми уже повідомляли учора лідерка фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що не бачить особливого сенсу в водохресних купаннях: «Іоанн Хреститель та Ісус в ополонку зроду не стрибали, вони навіть снігу набачили»

 

 

 

Ужас 2020 — Коронавирус в Китае! Уже третий человек стал жертвой неизвестного вируса в Китае.… Маразм ДНЯ: Тимошенко — про водохресне купання: Іоанн Хреститель та Ісус в ополонку зроду не…