У Зеленського заявили, що той не обіцяв знижувати тарифи. Відео

 

У Зеленського заявили, що той не обіцяв знижувати тарифи

 
«Шокуючі тарифи для населення», про яких Володимир Зеленський не раз згадував у публічних виступах, мінятися не будуть. Більш того, в команді Зеленського стверджують, що не давали обіцянок знизити ціни на газ для приватних осіб. З такою заявою виступив представник Зеленського в Кабміні Андрій Герус.
 
У Зеленського
У Зеленського заявили, що той не обіцяв знижувати тарифи

«Зеленський безпосередньо ніде не обіцяв зниження тарифів. Хоча і він розуміє, і ми всі розуміємо, що це проблема. Він говорив, що коли ми станемо експортером (газу), то ціна на газ впаде … Прямої обіцянки про зниження тарифів не давали», — заявив Герус в інтерв’ю в програмі «Він воно як» з Денисом Бігусом.
 
Як зазначили автори програми, ціни на газ в Україні можуть знизитися з 1 липня під впливом тенденцій на світових ринках. Але на ці процеси українські політики не мають впливу.
 
Нагадаємо, ще в травні 2019 року «Нафтогаз» оголосив, що у зв’язку зі зниженням ціни на газ на міжнародному ринку, з 1 липня компанія буде відпускати газ для потреб населення на 8% дешевше.
  Відео Youtube BIHUS info
Джерело інформації: fakty.ua

 

 

На марші в Москві затримали Навального і сотню інших росіян, в тому числі журналістів. Відео Майдан в Китае? — на вулиці Гонконгу вийшли сотні тисяч людей. Пряма трансляція