Відео ДНЯ! У Росії поліцейський не дав психопату викинути немовля з вікна. Відео

 

Відео ДНЯ! У Росії поліцейський не дав психопату викинути немовля з вікна

   
Звичайний дільничний врятував п’ятимісячну дівчинку, яку її ж батько збирався викинути з вікна третього поверху. Інцидент стався напередодні в понеділок, 19 серпня, в Саранську.
    викинути немовля з вікна

     
Як повідомляється на сайті МВС по Мордовії, очевидці події подзвонили в чергову частину і розповіли, що в одному з багатоквартирних будинків чоловік стоїть біля вікна і загрожує скинути вниз немовляти.
   
При цьому чоловік періодично виходив на балкон і тримав дівчинку над землею. Спас дівчинку Василь Мартинов, який з сусіднього балкона по карнизу підібрався до психа і штовхнув його в квартиру. Йому допомагали поліцейський Віктор Ковальчук та пожежний Руслан Алукаев, йдеться на сайті відомства.
   
Чоловіка, який погрожував убити свою дочку, затримав наряд поліції. Повідомляється, що раніше він вже був судимий. У цей день він «прийняв зайвого», вигнав дружину з дому і замкнувся з дочкою в квартирі.
      Відео Youtube Baza

 

 

Подробности ДТП под Киевом, в которой погибли полицейский с дочкой. Видео Жителі України набивають собі татуювання із Зеленським, вороги називають їх «зебольними»