«У мене дитина в машині!» З’явилося відео, як в Києві дама і поліція зійшлися врукопашну.

 

«У мене дитина в машині!» З’явилося відео, як в Києві дама і поліція зійшлися врукопашну

   
У мережі користувачі обговорюють відео, на якому жінка і поліцейські побилися в районі Бессарабської площі в Києві. Відео опублікував екс-керівник районного управління поліції Києва Денис Ярославський на своїй сторінці в Facebook.
 
«Інцидент стався в центрі Києва біля Бессарабської площі. Ось прислали мені в личку постраждалі. Сюжет такий: пробка, Бессарабка, патрульні зупинили якусь машину і почали розмовляти з водієм на підвищених тонах.
 
У мене дитина
«У мене дитина в машині!» З’явилося відео
Ззаду їхала сім’я — чоловік, дружина і дитина. Після того, як дружина вирішила зняти на відео конфліктну ситуацію, патрульні переключили свою увагу на неї, забувши про зупинену ними раніше авто. Все закінчилося затриманням жінки, її чоловіка і залишеним на 5 годин в машині дитини.
 
Як Ви розумієте, зараз в прокуратурі Києва дану ситуацію фіксують, знімають побої і внесуть в ЕРДР. Товариші патрульні, будьте стриманішими! І судячи з відео, вас кілька разів поспіль, можна було роззброїти і залишити пристебнутими один до одного, вашими ж наручниками. До речі, потерпілі дуже хочуть поспілкуватися зі ЗМІ «, — повідомляє Ярославський.
  пари матч    
У соцмережах висловлюють неоднозначні думки про побачене. В основному, користувачі стали на захист жінки, яку грубо затримують на відео. Вона кричить: «У мене дитина в машині», проте поліцейські продовжують заламувати їй руки.
 
Коментатори обурені непрофесійними діями патрульних. Втім, деякі пишуть, що поліцейські «не повинні бути ввічливими» при затриманні, а відео викликає сумніву, тому як показана лише частина конфлікту.
  Відео facebook Денис Ярославский
Джерело інформації: strana.ua

 

 

Декомунізація скасовується?: У Харкові на честь маршала Жукова перейменували проспект. Відео Зеленський пояснив, чому не підтримав Меркель, коли її затрясло під час зустрічи. Відео