У Харкові активісти «Правого сектору» посміялися над пам’яттю покійного Кернеса

 

У Харкові активісти «Правого сектору» посміялися над пам’яттю покійного Кернеса

Члени організації «Правий сектор» встановили в Харкові гумористичну «меморіальну дошку» на адресу покійного мера міста Геннадія Кернеса.

Фотографії з підтвердженням було опубліковано в групі харківського відділення у Facebook.

У Харкові активісти «Правого сектору» посміялися над пам'яттю покійного Кернеса
У Харкові активісти «Правого сектору» посміялися над пам’яттю покійного Кернеса

Активісти «Правого сектора» прикріпили свою табличку до залізного паркану на будівництві на одній з вулиць Харкова.

«На цьому місці починав свою кар’єру наперсточник Кернес «Гепа». Вікіпедія: Гепа — те саме, що сідниці. Гепа — кримінальне прізвисько Геннадія Кернеса», — написано на табличці.

«Меморіальна дошка була встановлена ​​на тому місці, де відомий» міцний господарник «починав свою кар’єру», — написали члени організації.

Також, активісти «Правого сектора» обурилися планами влади увічнити пам’ять покійного мера міста і привели цитату з положення міськради про те, що «встановлення меморіальних дощок та інших пам’ятних знаків видатним діячам провадиться не раніше як через один рік з дня смерті».

Раніше ми розповідали, в мережі пригадали скандальний виступ покійного мера Харкова Геннадія Кернеса на якому він висміяв померлих від коронавірусу громадян Італії: “Там одні трупики уже”. Відео

 

 

Українці найбільше не довіряють Порошенко та Тимошенко — Нове опитування Порошенко в новорічну ніч збирається поздоровляти з Новим 2021 Роком замість Зеленського