Жах в Раді: Тимошенко так захищає награбовані землі своїх хазяїв, що навіть руки в крові. Відео

Тимошенко так захищає награбовані землі своїх хазяїв, що навіть руки в крові

Керівництво українського парламенту закликало депутатів відмовитися від з’ясування відносин на кулаках, але все було марно. Про це під час засідання Верховної Ради заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

 

Тимошенко
Тимошенко так захищає награбовані землі

 

Сутичка сталася через розгляд парламентом у другому читанні законопроекту, що дозволяє продаж сільськогосподарських земель. Спочатку група депутатів заблокував трибуну, після чого було оголошено перерву.

А екс-прем’єрка України Юлія Тимошенко під час блокування трибуни так вчепилась в мікрофон спікера, що пошкодила до крові руку. Але як пишуть в коментарях…»Не може бути що вона в такому неадекватному стані нікого непоцарапала))»

 

Тимошенко

 

А одразу після перерви депутатом не вдалося повернутися в робочий стан,  на трибуні виникла штовханина, яка переросла в бійку між представниками різних фракцій.

«Колеги! Я звертаюся до депутатів, які, на жаль, провокують непарламентську поведінку в залі, займіть свої місця і приступайте до виконання своїх зобов’язань. Парламент — місце для дискусії. Доводьте свою правоту в дискусії, а не в кулачних мавпячих стрибках тут ось! Займіть місця!»- закликав депутатів Стефанчук.

 

Пленарне засідання, четвер /06.02.20/ НАЖИВО