«Свати — 7»: сезон ніяк не можуть закінчити через актрису з «Сватів», що почала сильно пити

 

«Свати — 7»: сезон ніяк не можуть закінчити через актрису з «Сватів», що почала сильно пити

 

Користувачі в Мережі активно обговорюють актрису з серіалу «Свати» Тетяну Кравченко, яка, за їхніми словами, почала пити і запустила себе через любов до партнера по фільму Федора Добронраврова.

    Свати - 7

 

З чуток, зйомки сьомого сезону ніяк не можуть закінчити. Кравченко зізнавалася, що впала в депресію, відчувала себе дуже пригнічено. Фанати пов’язали це з нерозділеним почуттями до актора Добронравова.

Останнім часом Кравченко все щасті ще почали помічати на вулицях в нетверезому стані.

У групі «anshlak» в Instagram опублікували фотографію, де актриса намагається забратися в автобус. Користувачі розкритикували її зовнішній вигляд.

«Стан, наближений до нуля», «Теж її якось п’яною бачила на вулиці. Ледве йшла взагалі»,« Виглядає жахливо. Мабуть, зовсім алкоголічкою стала»,«Волосся сиве, розповніла — жах», — написали користувачі.

Деякі шанувальники переживають, що Тетяна покине серіал.

«Свати-7» дата виходу серіалу. Про що буде новий сезон

Відео Youtube Big SEM

 

 

Телеведущий ДЕ@ИЛ із США посмів висміяти Нашого Президента за сценку з піаніно в «95 кварталі».… «Ты как с президентом разговариваешь, гн*да!»: На «Лізі сміху» «жорстко» висміяли Володимира Зеленського. Відео
© 2018 — 2023 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com