«При отруєнні телефонуйте в США»: Супрун виявилася в центрі скандалу. Відео

«При отруєнні телефонуйте в США»: Супрун виявилася в центрі скандалу

 

 

Погана звичка зіграла з співробітниками МОЗ злий жарт

 

На офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України розмістили протокол екстреної медичної допомоги, в якому пишеться про те, що в разі отруєння пацієнтів медики повинні телефонувати за номером телефону, який зареєстрований в Сполучених Штатах.

 

 

 

 

 

Так, виявилося, що протокол просто «вкрали», перевівши на українську мову. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook журналіст Євген Куксін.

 

 

«Ресурс для безкоштовних і конфіденційних консультацій експертів. Дзвонити безкоштовно можна з будь-якої точки Сполучених Штатів. При чому тут США до України? Поняття не маю. Але саме цей телефон вказаний в» Протоколі надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі «затвердженому наказом МОЗ на початку червня «, — йдеться в повідомленні.

 

 

За словами Куксін, на офіційному сайті відомства зазначено, що до цього протоколу будуть підкорятися всі служби екстреної медичної допомоги незалежно від форми власності. Тобто всі служби екстреної медицини при потребі додаткових консультацій отруєння пацієнтів зобов’язані дзвонити в США.

 

 

 

Супрун

 

 

«Про українських реаліях в документі мова практично не йде», — додав журналіст.

 

 

Супрун: біографія реформаторки

Відео Youtube 24 Канал

Джерело інформації: from-ua.com