Супрун наостанок звинуватила Зеленського в психічному розладі, і роздвоєнні особистості президента

Супрун наостанок звинуватила Зеленського в психічному розладі, і роздвоєнні особистості президента

 

 

Колишній міністр охорони здоров’я України Уляна Супрун запідозрила у президента України Володимира Зеленського роздвоєння особистості. Про це вона заявила в інтерв’ю виданню LB.ua.

 

Супрун наостанок звинуватила Зеленського

 

По її словах, український лідер грає різні ролі, тому його риторика в її адресу до і після виборів сильно відрізнялася. Також Супрун уточнила, що не зустрічалася ні з Зеленським, ні з його командою між двома турами виборів.

 

«Думаю, що ми маємо справу з доктором Джекілом і містером Хайдом (героєм роману Р. Стівенсона, який переживає роздвоєння особистості — ред.)», — розповів колишній міністр.

 

 

 

Минулого тижня новий уряд України звільнив Уляну Супрун з посади міністра охорони здоров’я за власним бажанням. Уляна Супрун не раз піддавалася жорсткій критиці президента Зеленського.

 

Так в одному з інтерв’ю Зеленський жартома подякував Богові за те, що глава МОЗ не є його лікуючим лікарем, а в заяві про розширення люстраційних законів на все старе керівництво країни президент натякнув на некомпетентність Супрун, пригадавши її пост про властивості вишні та черешні.

 

Супрун відома своїми сумнівними порадами в області охорони здоров’я. Зокрема, глава МОЗ рекомендувала українцям не відмовлятися від морозива під час застуди, чхати у внутрішню сторону ліктя, щоб уникнути зараження оточуючих, а також сидіти на холодному.

 

У минулому році український депутат Ігор Мосійчук назвав Супрун некомпетентною і подав проти неї позов. Окружний адміністративний суд Києва частково задовольнив його і заборонив чиновниці виконувати обов’язки міністра. Однак пізніше її підтримав екс-президент Петро Порошенко , і суд відновив повноваження Супрун.

 

Читайте повне інтерв’ю Уляни Супрун за посиланням LB.UA

Супрун наостанок звинуватила Зеленського в психічному розладі