Спецназ затримав військового, який відкрив стрільбу і хотів підірвати міст в Києві

 

Спецназ затримав військового, який відкрив стрільбу і хотів підірвати міст в Києві

 
Олексій Бельке, який погрожував підірвати міст Метро в Києві, потрапив в руки правоохоронців. Про це пише «Страна.UA» 18 вересня.
 
«Чоловіка, який збирався вчинити теракт, ведуть по мосту», — пише видання.
  Спецназ затримав військового

 
Крім того, портал писав, що військовий який захопив міст був обгорнутий у прапор України.
 
Раніше виданню стало відомо, ким є людина, яка замінувала міст. Інформацію журналістам підтвердили джерела в прокуратурі Києва і екс-нардеп Антон Геращенко .
 
Йдеться про 42-річному Олексія Миколайовича Бельке , уродженця Фороса і військовослужбовці ЗСУ. Він сержант-контрактник і числиться начальником радіостанції польового вузла зв’язку військової частини А3628 в Броварах.
 
У червні 2019 року він був підсудним у справі про самовільне відлучення з військової частини. В результаті отримав кілька днів гауптвахти, причому два рази. Інформація про це розміщена в Єдиному реєстрі.
 
Також відомо, що в кінці серпня Бельке намагалися виселити з квартири.
 
Військова частина, де служить Бельке, базується 99-й окремий батальйон управління і забезпечення спецназу — Сил спеціальних операцій.
 
Відео Youtube Украина • РУ

Спецназ затримав військового, який відкрив стрільбу і хотів підірвати міст в Києв

Джерело інформації: ukraina.ru

 

 

Надія Савченко працевлаштувалася на каналі Медведчука. Не вже просто збіг?. Відео Спасибі автопереводу: Львівський англійський — «Найбільш європейський регіон України» зганьбився