«Как Савченко, только в носках»: Слуга Народу ошелешив мережу прогулянкою по Раді в одних шкарпетках

Слуга Народу ошелешив мережу прогулянкою по Раді в одних шкарпетках

 

 

Український депутат від партії «Слуга Народа» потрапив в незручну ситуацію. Користувачі Мережі почали глумитися над Олексієм Жмеренецкім, після того, як побачили, що він був в будівлі парламенту роззутим.
Олексій Жмеренецкій
12 вересня під час засідання Верховної Ради України журналісти сфотографували цікавий момент. Народний обранець від партії «Слуга Народу» Олексій  Жмеренецкій  був в будівлі ВРУ в одних шкарпетках, і так ходив по будівлі парламенту. 

 

Фото на своїй сторінці однієї з перших опублікувала користувач Варвара Квітка: «Нова рубрика приїхала: шкарпетки дня. Слуги народу ходять в стінах Ради в них по килимах. Виховання або нові туфлі жали?».

 

 

Користувачі Мережі почали жартувати в коментарях, не забувши згадати стереотипний гумор про мам, які змушують надягати найтепліше

 

«Просто людина відчуває себе на роботі, як вдома», «Деякі у себе вдома голими ходять, може він послідовник Надії Савченко, яка теж босоніж по парламенту ходила», «А шкарпетки, звичайно, залік», «Мама, я надів шкарпетки» , «Вам не догодиш, він ходить» практично «взутий», «Може він від поліції втік», «Це просто  змінка «, «Я прощаю йому шкарпетки», — почали дискутувати українці під записом журналістки.

 

Олексій Жмеренецкій

Слуга Народу ошелешив мережу

Слуга Народу ошелешив мережуСлуга Народу ошелешив мережу

Слуга Народу ошелешив мережу

Слуга Народу ошелешив мережу прогулянкою по Раді в одних шкарпетках

Джерело інформації: uanova.net


Супрун наостанок звинуватила Зеленського в психічному розладі, і роздвоєнні особистості президента