«Перш за все я людина, і я не кума Юзіка»: «Слуга народа» прокоментувала свою любовну переписку в ВР

 

«Перш за все я людина, і я не кума Юзіка»: «Слуга народа» прокоментувала свою любовну переписку в ВР

   
Депутат Верховної Ради від партії «Слуга народу» Олена Кріворучкіна прокоментувала чутки з приводу свого інтимного смс-листування вчора в стінах парламенту.
   
«Слуга народа» прокоментувала
Фото/Strana.ua
   
Пост відповідного змісту вона опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. В тому числі, вона вирішила передати «привіт журналістам, які нічого не чули про втручання в особисте життя».
   
«Я — не тільки депутат, я, в першу чергу, людина. Я люблю, подорожую і дихаю. Ну що ж, відтепер всій Україні відомо про те, що я перебуваю в стосунках», — написала Кріворучкіна, додавши, що не є кумою Юрія Корявченкова.
   
Більш того, Кріворучкіна нагадала, Що листувалася в офіційний перерву і порадила журналістам «не заздрити». Слід нагадати, що напередодні журналісти підгледіли любовне листування, яким в залі Ради займалася нардеп від «Слуги народу» Олена Кріворучкіна.
   
Крім того, ще раніше новообраний нардеп від «Слуги народу» потрапив в скандал з нецензурною листуванням.
       

Інтимне листування у Раді: Криворучкіна хоче кохатися вдень та вночі

Відео Youtube Телеканал ZIK

«Слуга народа» прокоментувала свою любовну переписку в ВР

 

 

В мережі обговорюють відео як Андрій Богдан перекривляв Порошенка під час виступу . Відео Зеленський просто блискуче осадив Рабиновича: Опозиціонер «втратив дар мови», а Рада аплодувала. Відео