Скандальний нардеп Барна врятувався втечею після провокаційного питання журналіста. Відео

Скандальний нардеп Барна врятувався втечею після провокаційного питання журналіста

 

Скандальний народний депутат Олег Барна, щоб не відповідати на незручні запитання журналіста, просто поспішно пішов зі студії. Інцидент трапився ввечері 6 червня в ефірі програми «Мокрик по живому» на телеканалі «Громадське».

 

Скандальний нардеп Барна
Скандальний нардеп Барна врятувався втечею після провокаційного питання журналіста
Ведучий Данило Мокрик намагався з’ясувати у депутата його ставлення до інциденту з журналістом в кулуарах Верховної Ради. Парламентарія запитали: чи не вважає він, що нецензурна лайка на адресу журналіста істотно знизила культурну планку в діалозі влади і ЗМІ і запустила ланцюжок подій, підсумком якої став запит суспільства на нових політиків, без досвіду у владі.

 

Коментувати сутичку з журналістом «1 + 1» Ігорем Колтуновим Барна відмовився. Він наполягав на тому, що журналіста, який підійшов в кулуарах без камери і мікрофона, не варто розглядати як представника ЗМІ. На пропозицію разом подивитися запис цього інциденту Барна відреагував різко.

 

Нагадаємо, інцидент з образою журналіста стався восени 2018 року. Колтунов дорікнув депутата Барну в «кнопкодавстві», а той обматюкав журналіста. Пізніше Барна просив позбавити Колтунова акредитації в Раді.

 

Також раніше той же депутат Барна напав на представника штабу Зеленського через питання про Іловайськ

 

Відео Youtube Громадське Телебачення

Джерело інформації: fakty.ua