З партії «Слуга народу» буде вигнаний скандальний депутат Максим Бужанський. Відео

З партії «Слуга народу» буде вигнаний скандальний депутат Максим Бужанський

У фракції «Слуга народу» задумалися, чи припустимо присутність в їх рядах депутата Максима Бужанського після історії з грубою образою жителів Дніпра. Питання про Бужанського буде розглянуте на засіданні фракції 30 вересня.

 

скандальний депутат Максим Бужанський
Скандальний депутат Максим Бужанський

 

«Абсолютно неприпустима історія. Поводження, неприпустиме для будь-якого з депутатів … Прецедент не можна його залишати без уваги», — заявив в ефірі ObozTV нардеп від« Слуги народу »Віталій Безгін.

За словами Безгина, його однопартійцю не уникнути жорсткої розмови з керівництвом фракції. «Щонайменше, Бужанський мав би публічно вибачитися перед людьми, яких він образив», — додав депутат.

Безгін згадав, що фракція ніде не прописувала для своїх представників заборона на нецензурну лайку. Але дорослі люди самі повинні розуміти неприпустимість подібних образ.

 

Нагадаємо, після шкільного скандалу в Дніпрі Бужанський назвав батьків школярів «інфантильними д … бами». Це вже не перший раз, коли політик вдається до брутальних образ. До цього Бужанський «відрізнився», коли назвав журналістку «тупою вівцею». Тоді у фракції заявили, що засуджують поведінку Бужанського і приносять вибачення представниці ЗМІ.

 

 

Відео Youtube OBOZ TV