Скандал: випуск харківських військових відбувся під пісні російського артиста Газманова. Відео

 

Скандал: випуск харківських військових відбувся під пісні російського артиста Газманова

   
Військові випускники харківської Національної Академії гвардійців танцювали зі своїми близькими під пропагандистську композицію одного з улюблених артистів Путіна Олега Газманова «Господа Офицеры».
   
Скандал
Скандал: випуск харківських військових відбувся під пісні російського артиста Газманова

Відеоролик, що підтверджує цей обурливий факт, був опублікований в соціальній мережі Інстаграм дружиною одного з гвардійців, про що розповів екскерівник одеського осередку «Правого сектора», громадський активіст Сергій Стерненко.
 
«Офіцери, офіцери, ваше серце під прицілом. За Росію і свободу до кінця! Офіцери, росіяни, нехай свобода засяє, змушуючи в унісон звучати серця! », — прозвучало в пісні.
   
Згідно з інформацією Стерненко, кричущий випадок стався у військовій частині 3005. «Якщо випускники танцюють під цю пісню, від кого вони будуть нас захищати під час російсько-української війни?», — заявив він, зазначивши, що військові присягають на вірність народу України. Нагадаємо, що днями в самому центрі Києва відбувся марш затятих прихильників «русского мира».
 

Нагадаємо що вчора на Марші рівності у Києві відбулися сутички, було чути постріли

 

А в Грузії відбуваються антиросійські погроми: у Тбілісі штурмували парламент

  Відео Youtube STERNENKO

 

 

П’яний комбат ВСУ влаштував ралі і перегони з поліцією під Одесою. Відео Стадіон скасовується через Путіна: Зеленський різко відповів на запрошення Лукашенка. Відео