СКАНДАЛ ДНЯ: Коломойський сьогодні заявив, що війна на Донбасі це громадянський конфлікт. Відео

СКАНДАЛ ДНЯ: Коломойський сьогодні заявив, що війна на Донбасі це громадянський конфлікт

 

 

Війна в Донбасі є внутрішнім громадянським конфліктом України, незважаючи на присутність там іноземної військової техніки, в тому числі з США. Про це в інтерв’ю виданню «Новий час» заявив український бізнесмен Ігор Коломойський.

 

 

 

СКАНДАЛ ДНЯ
Коломойський сьогодні заявив, що війна на Донбасі це громадянський конфлікт

 

Олігарх підкреслив, що жодна країна не втручалася в ситуацію на південному сході України. За його словами, те, що відбувається в регіоні є внутрішнім громадянським конфліктом, який не був ніким «інспірований», в тому числі і Москвою.

 

 

«У нас те, що сталося на Донбасі, — це що сталося? Це внутрішній громадянський конфлікт, ніким не інспірований, ніякою Росією », — пояснив Коломойський.

 

 

При цьому, звернув увагу Коломойський, американська влада активно підтримуютє конфлікт в регіоні, оскільки «Америці вигідно тримати санкції проти Росії». На думку підприємця, зіткнення на Україні вигідні Вашингтону — це дозволяє систематично звинувачувати Росію і вводити проти неї всілякі рестрикції.

 

 

Український олігарх підкреслив, що війна в Донбасі готувалася приблизно 20 років — мінімум з 2004 року, оскільки тоді стало зрозуміло, що в країні назріває внутрішній конфлікт.

 

Докладніше про інтерв’ю на сайті «Новий час»

 

СКАНДАЛ ДНЯ

Кравчук на РашаТВ оскандалився заграванням з окупантами: “Україна не буде воювати з Росією!”

Відео Youtube Extra News


Кравчук на РашаТВ оскандалився заграванням з окупантами: “Україна не буде воювати з Росією!”

Перший президент України Леонід Кравчук під час виступу в ефірі російського пропагандистського телебачення заявив про те, що Україна ніколи не буде воювати проти Росії. Про це він повідомив на програмі «60 хвилин» телеканалу «Росія 1».

“Вы хотите в состав России? Я — нет!», жорстка заява Лукашенка про союз з Росією

Президент Білорусі Олександр Лукашенко виступаючи на урочистому заходіякий було присвячено до Дня Незалежності Білорусізаявив про суперечки в поправках до закону про функціонування військового захисту країниПро це повідомляє БЕЛТА.

Вибух на дитячому майданчику біля Дніпра: Постраждало 6 дітей – 2 дитини в реанімації

Нові подробиці: вибух на дитячому майданчику – звідки взявся снаряд? 


За Зеленського: В мережі поширюють відео, як медики Києва обмальовують ліфт агітацією за Зе! Команду

Вчора в соціальних мережах почали поширювати відеоролик, на якому видно як два медики з Невідкладної допомоги розмальовують стінки ліфту в місті Київ агітацією за нинішнього президента України Володимира Зеленського.

Вакарчук это “Срущий воробей”: Дубинський розніс лідера партії “Голос”. Прізвисько “Срущий воробей” вже прикрепилось в мережі.