Скабеева українською мовою заявила, що йде в президенти України. Відео

Скабеева українською мовою заявила, що йде в президенти України

 

Одіозна пропагандистка Російської Федерації Ольга Скабеева зробила резонансну заяву, що вона вирішила балотуватися в президенти нашої країни, насмішивши тим самим весь світ.

 

Зокрема «зливний бачок» заявила, що прийняла рішення і готова висунути свою кандидатуру на президентський пост. Відео, яке підтверджує дану інформацію, було оприлюднено в YouTube.

 

Скабеева українською мовою заявила,
Скабеева українською мовою заявила, що йде в президенти України

 

Так, на відео можна побачити і почути, як фахівець з фейковий новин Ольга Скабеева, ламаною українською в своєму «передвиборному ролику» заявила: «підніму село, зупиню войну, Збереже флот, дам тепло і світло в кожне село. Хто, Якщо не я». Трохи пізніше вона додала, що таким чином просто вирішила пожартувати.

 

Одіозна телеведуча також пояснила , що причиною такого рішення послужило нібито те, що українці не бачать гідного президента серед кандидатів. Вона, щиро вірячи у власну брехню, заявила: «Тільки дванадцять відсотків громадян України довіряють президентських виборів. А решта 88 відсотків відносяться до них скептично і готові не визнавати такі вибори. Який висновок можна з цього зробити? Немає в Україні гідного кандіадата».

 

На відео з 00:58 секунди

 Джерело новини: replyua