Опубліковано відео, як силовики стріляють, щоб не дати ветеранам АТО прорватися через блокпост в Золоте

 

Опубліковано відео, як силовики стріляють, щоб не дати ветеранам АТО прорватися через блокпост в Золоте

За інформацією видання «Страна», у мережі з’явилося відео моменту, коли силовики на блокпосту в Кремінному відкрили попереджувальний вогонь під час сутички з націоналістами і ветеранами АТО, що намагаються прорватися в Золоте. Його опублікував Telegram-канал «Останній блок-пост# Ні_Капітуляції».

 

блокпост в Золоте
Блокпост в Золоте

 

Силовики вдень 9 жовтня відкрили попереджувальний вогонь, коли волонтери і добровольці намагалися прорватися через блокпост в Кремінному, щоб потрапити в Золоте Луганської області та не допустити початку розведення сил.

На блокпосту у Кремінній на Луганщині силовики відкрили попереджувальний вогонь у бік волонтерів та добровольців, які їдуть на мирну акцію протесту у Золоте.

Нагадаємо, що у с. Золотому ветерани-добровольці сформували «Останній блокпост», щоб захистити селище в разі відведення звідти українських військ, яке планує влада.

 

 

 

 

Зеленський: Я думав будемо «сажати» за корупцію на другий день, але це буде з 1… «Гончаренко на Зеленского…А я на Порошенко»: Дубинський подав заяву в ГБР на Порошенко