УРА! Нова Соціальна Мережа: Google представив  нову соціальну мережу «ШНУРКИ» або «SHOELACE»

УРА! Нова Соціальна Мережа: Google представив  нову соціальну мережу «ШНУРКИ» або «SHOELACE»

 

 

Google продовжує експериментувати з новими продуктами та послугами. Пошуковий гігант недавно пішов з соціальної мережі Google+. Проте, Google не падає духом після невдачі з Google+, і тепер вони створюють іншу соціальну мережу. Так, Google запустив ще одну соціальну мережу з ім’ям Shoelace. Це п’ята спроба Google досягти успіху в соціальному просторі після краху Google Buzz, Google Friend Connect і Google+.

 

 

SHOELACE
Google представив  нову соціальну мережу «ШНУРКИ» або «SHOELACE»

 

 

Після відключення Google+ у квітні Google знову повертається на круги своя з новою соціальною мережею. Сама назва говорить про функції Shoelace «пов’язувати людей разом». Воно засноване на заходах і подіях, що відбуваються поблизу в вашому місті і навколо нього. Він націлений на те, щоб «наповнити ваше соціальне життя» здатністю робити щось з іншими, хто поділяє їхні інтереси. Ця платформа для користувачів, що мають спільні інтереси.

 

 

Користувачі можуть організовувати і брати участь у заходах, які називаються «петлями». Гіперлокальний додаток чимось схожий на події в Facebook. Це благо для тих, хто недавно переїхав в нове місто або хоче дослідити прилеглі місця і людей.

 

SHOELACE

 

Це продукт майстер-класу Google — Area 120, метою якого є встановлення реальних зв’язків.

 

На відміну від інших соціальних мереж, Google запускає його в меншому масштабі. Shoelace обмежені для тестування в Нью-Йорку. Розробники планують запустити його в інших містах, але поки немає ніякої інформації.

 

Нова мережа відкрита тільки на запрошення. Він навіть співпрацював з декількома громадами, де ви можете отримати коди. Крім того, користувачі можуть заповнити цю форму, щоб отримати код раннього доступу. Додаток Shoelace є як на пристроях Android, так і на iOS.

 

 

 

Відео Youtube DIRECT CHANNEL

Джерело інформації: prostotech.com


В мережі з’явилося відео обстрілу каналу 112 Україна з гранатомета

У розпорядженні видавництва “Страна” з’явилося відео обстрілу каналу 112 Україна з гранатомета

Теракт в Киеве: По телеканалу «112» вистрілили з гранатомета

У ніч на 13 липня в Києві невідомі зробили постріл по будівлі телеканалу з гранатомета. Про це повідомляється на сторінці столичної Нацполіціі в Facebook

«Корона с головы не упадет» – Зеленський про розмову з Путіним

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з громадянами заявив, що не бачить нічого поганого в телефонній розмові з російським лідером Володимиром Путіним. Відповідне відео розповсюдила журналістка Ольга Скабеева в своєму Telegram -каналі 12 липня

“Путин ты ХУ@ЛО”: Український журналіст слідом за грузинським колегою обматюкав президента Росії

Український журналіст Артем Овдієнко, анонсуючи проведення українсько-грузинського телемосту, обматюкав президента РФ Володимира Путіна. Відеозвернення до російського лідера журналіст опублікував на своїй сторінці в Facebook.