«Що відбувається з «ПриватБанком», куди пропадають гроші?» Клієнти скаржаться на глобальний збій в банку

«Що відбувається з «ПриватБанком», куди пропадають гроші?» Клієнти скаржаться на глобальний збій в банку

 

 

У найбільшому банку української держави «ПриватБанку» стався масштабний збій. У фінансовій установі обіцяють, що дуже скоро вони все полагодять, і обіцяли зробити це в проміжок часу від 19:30 до 20 години вечора, проте, поки що цього не сталося.

 

Що відбувається з ПриватБанком

Тринадцятого вересня громадяни України масово почали скаржитися на збої в роботі «ПриватБанку». У банкоматом можна спостерігати величезні черги, а в деяких магазинах і зовсім не можна розрахуватися карткою. Крім того люди стверджують, що на їх картки не надходять кошти,

 

 

У свою чергу на гарячій лінії фінансової установи кажуть, що в роботі банку можуть виникати певні труднощі. Зокрема, мова йде про труднощі в роботі з «Приват24», оплатою в Інтернеті, зарахуванням грошей на картку, оплатою в POS-терміналах, а також роботою банкоматів.

 

Що відбувається з ПриватБанком

 

У банку не можуть озвучити точні причини, за якими виникли проблеми, однак там обіцяють, що все буде виправлено в найкоротший термін — до 20 годин вечора. Але, виходячи з останніх повідомлень підтримки в «Приват24», роботу фінустанови обіцяють нормалізувати до 22:00.

 

Що відбувається з «ПриватБанком