«Що відбувається з «ПриватБанком», куди пропадають гроші?» Клієнти скаржаться на глобальний збій в банку

 

«Що відбувається з «ПриватБанком», куди пропадають гроші?» Клієнти скаржаться на глобальний збій в банку

   
У найбільшому банку української держави «ПриватБанку» стався масштабний збій. У фінансовій установі обіцяють, що дуже скоро вони все полагодять, і обіцяли зробити це в проміжок часу від 19:30 до 20 години вечора, проте, поки що цього не сталося.
  Що відбувається з ПриватБанком
Тринадцятого вересня громадяни України масово почали скаржитися на збої в роботі «ПриватБанку». У банкоматом можна спостерігати величезні черги, а в деяких магазинах і зовсім не можна розрахуватися карткою. Крім того люди стверджують, що на їх картки не надходять кошти,
   
У свою чергу на гарячій лінії фінансової установи кажуть, що в роботі банку можуть виникати певні труднощі. Зокрема, мова йде про труднощі в роботі з «Приват24», оплатою в Інтернеті, зарахуванням грошей на картку, оплатою в POS-терміналах, а також роботою банкоматів.
  Що відбувається з ПриватБанком  
У банку не можуть озвучити точні причини, за якими виникли проблеми, однак там обіцяють, що все буде виправлено в найкоротший термін — до 20 годин вечора. Але, виходячи з останніх повідомлень підтримки в «Приват24», роботу фінустанови обіцяють нормалізувати до 22:00.
 

Що відбувається з «ПриватБанком

 

 

 

Посмотрите что у Шустера делается..Это капец…Порохоботы ожили и женут на Зеленського. ОНЛАЙН. ОНЛАЙН Сьогодні у Зеленського з’явився власний Telegram-канал: Наразі уже 12 тис. підписників