«Що Склероз…Мережа РЖЕ»: Парубій приїхав голосувати, але забув паспорт. Відео

 

«Що Склероз…Мережа РЖЕ»: Парубій приїхав голосувати, але забув паспорт

   
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій приїхав голосувати на виборчу дільницю в Будинок офіцерів ЗСУ в Києві, проте незабаром з’ясувалося, що голова парламенту забув свій паспорт.
       
Об 11:00 Парубій з’явився на ділянці, однак незабаром присутні журналісти помітили, що спікер так і не пройшов в кабінку для таємного голосування, а залишився чекати в холі.
 
Пізніше, як повідомляють українські видання, вдалося поставити запитання йому безпосередньо.
«Так, я забув паспорт», — підтвердив Парубій.
 
Однак після нетривалого очікування чолі парламенту, судячи з усього, привезли паспорт, так як він проїхав в кабінку для голосування і невдовзі опустив свій бюлетень в урну.
 
«Я голосував за успішну і забезпечену України, за українську державу, і за те, щоб Україна і далі йшла в напрямку НАТО і ЄС. Я проголосував за майбутнє України, за майбутнє наших дітей. Я переконаний, що ми не дамо змінитися тим ключовими напрямами, яким ми започаткували за останні п’ять років », — заявив Парубій після голосування.
 
Забудькуватість українського спікера одразу викликала глузування в Мережі.
 
«Парубій забув принести на ділянку паспорт. А що, по довідці йому не можна було дати проголосувати? »- написав у своєму Telegram -каналами екс-заступник голови адміністрації президента України Андрій Портнов.
       

VKADRE

АГРЕГАТОР ВИДЕО НОВОСТЕЙ

 

 

У виборчій кабінці без штанів. У Мережі набирає популярність скандальне фото. Звідки воно взялося? Как Зеленский голосовал, и потерял супругу в толпе перед избирательным участком. Видео