Що це… скандал? Олена Зеленська мало не кинула тортом «ROSHEN» в обличчя чоловіка. Відео

Що це… скандал? Олена Зеленська мало не кинула тортом «ROSHEN» в обличчя чоловіка

 

На фан-сторінці першої Леді України з’явилися жартівливі знімки подружжя Зеленських.

 

Про це повідомляє інтернет-портал Хайзер.

 

 

Щасливі Володимир і Олена Зеленські позують з кульками. Дружина Президента сфотографувалася в елегантному бузковому платті, Зеленський же виглядав трохи простіше — на ньому були джинси і смугаста футболка з довгим рукавом.

 

Решта дві фотографії вийшли дуже забавними. На одній з них Володимир в спортивному костюмі і чотками в руках сидить навпочіпки біля ніг Олени Зеленської. Причому Президент тримає в одній руці торт, а його дружина осудливо дивиться на нього.

 

 

 

Але по всій видимості, Зеленський вибрав не найвдаліший частування для своєї дружини. Швидше за все, торт виявився продуктом фірми «Roshen», тому на четвертому знімку видно, як Олена замахується їм, маючи намір запустити його в обличчя чоловіка. При цьому, вона однією рукою тримає Зеленського за загривок.

 

 

 

 

Перша леді розповіла, що серйозних недоліків у Володимира Зеленського немає, але зате поділилася з громадськістю парочкою вад нашого президента.
«Ще він трудоголік. Він не вміє розслаблятися, здається, що він такий веселий, балакун, але коли ми їдемо на відпочинок, то тільки на третій день його відпускає», — поділилася Олена.

 

Подружжя Зеленських на ТБ — Ексклюзивне Інтерв’ю

Джерело інформації: ukrainianwall.com

пари матч