Сериал «Сваты» : Телеканалу «1 + 1» знову заборонили прокат сериалу  . Відео

Сериал «Сваты» : Телеканалу «1 + 1» знову заборонили прокат серіалу 

 

Після того, як суд дозволив показ в Україні серіалу «Свати» від компанії «Квартал 95» , експертна комісія Держкіно відмовила телеканалу «1 + 1» у видачі повторного прокатного посвідчення на його другий сезон.

 

Сериал "Сваты"
Сериал «Сваты» : «1 + 1» знову відмовили в прокаті сериалу 

 

 

 

 

У членів з експертної комісії було декілька претензій що до серіала. Так, Марія Гурська (програмний директор каналу «Еспрессо») зазначила, що в серіалі написи на держустановах зроблені по-російськи, а деякі вивіски — по-українськи, що створює враження про інтеграцію України в російський простір.

 

 Також, на її думку, серіал розвиває в українців комплекс неповноцінності, принижує їх гідність, оскільки сім’я героїв з українським прізвищем виглядає «селюком» у порівнянні з сім’єю з російським прізвищем. Марія Гурська відзначила, що в разі перемонтування другого сезону, комісія могла б погодитися на видачу прокатного посвідчення.
"1 + 1" знову відмовили в прокаті сериалу 
«1 + 1» знову відмовили в прокаті сериалу 
А Сергій Оснач (представник громадського руху «Відсіч») поцікавився у представників «1 + 1», хвилює їх, як сприймуть сім’ї учасників АТО і постраждалих у війні серіал, в якому одну з головних ролей виконує «путінець» Федір Добронравов.

 

Також повідомляється, що члени експертної комісії запевнили представників «1 + 1», що ніколи не відчували тиску від голови Держкіно або інших працівників відомства і навіть між собою не обговорюють експертні рішення.

 

А сам керівник Держкіно Пилип Іллєнко додав, що офіційне рішення Держкіно опублікують 13 червня і що іншого рішення, як не продовжувати прокатне посвідчення на другий сезон «Сватів», не буде.

 

Раніше окружний адміністративний суд Києва визнав протиправними дії Служби безпеки України, який заборонив в’їзд в країну громадянину Росії Федору Добронравову.  Знаходження в «чорних списках».

 

Згідно із законом про Держкіно, тягне за собою відмову у видачі або припинення дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів з його участю. Рішення СБУ опротестували «Телерадіокомпанія студія 1 + 1» і ТОВ «Кіноквартал».

 

 

Відео Youtube Фильмы и Сериалы Студии Квартал 95

Як ми повідомляли раніше Ведучий “1 + 1” пояснив, чому не іде на вибори від “Слуги народу”: Турбує “ватная” частина оточення президента