Серіал «Свати» вимагають заборонити в Україні через портрет Путіна і георгіївську стрічку. Відео

Серіал «Свати» вимагають заборонити в Україні через портрет Путіна і георгіївську стрічку

 

 

В Держкіно, яке видає дозволи на прокат фільмів і серіалів, подали жалобу й вимагають забрати прокатний дозвіл для шостого сезону телесеріалу «Свати». Це посвідчення не так давно було надане телеканалу «1 + 1», для показу серіалу у своєму ефірі.

 

 

Серіал "Свати"
Серіал «Свати» вимагають заборонити в Україні
Причиною не вдоволення є те що на кадрах «Сватів» присутня заборонена в Україні символіка. На другий сезон серіалу уже була накладена відмова у прокаті раніше.

 

 

За повідомленням «Громадського», що до Держкіно звернулись декілька громадських організацій для накладення заборони на серіал. У комісії яка займається такими питаннями є всі підстави забрати прокатну ліцензію.

 

 

В серіалі «Свати» на кадрах появляється російська державна символіка, а героями фільму постійно присутні працівники правоохоронних органів Росії, це в Україні заборонено законодавством.

 

 

На відео шостого сезону, який зараз транслюється на телеканалі «1 + 1 «, з’являються портрет Володимира Путіна, Сталіна, а також георгіївські стрічки «, які також визнано ворожими атрибутами через декомунізацію.

 

“Вы хотите в состав России? Я — нет!», жорстка заява Лукашенка про союз з Росією

Президент Білорусі Олександр Лукашенко виступаючи на урочистому заходіякий було присвячено до Дня Незалежності Білорусізаявив про суперечки в поправках до закону про функціонування військового захисту країниПро це повідомляє БЕЛТА.

Вибух на дитячому майданчику біля Дніпра: Постраждало 6 дітей – 2 дитини в реанімації

Нові подробиці: вибух на дитячому майданчику – звідки взявся снаряд? 


Вакарчук в Харкові назвав Крим “російським”

Святослав Вакарчук в рамках свого передвиборчого “Тура Змін” відвідав цими вихідними Харків. Під час спітчу музикант і політик обмовився і назвав Крим “російським”. Казусний виступ політика і музиканта зняли на відео. 


 

За Зеленського: В мережі поширюють відео, як медики Києва обмальовують ліфт агітацією за Зе! Команду

Вчора в соціальних мережах почали поширювати відеоролик, на якому видно як два медики з Невідкладної допомоги розмальовують стінки ліфту в місті Київ агітацією за нинішнього президента України Володимира Зеленського.