Сериал «Чорнобиль»: «Комуністи Росії» хочуть закрити доступ до перегляду серіалу на території СНГ

Сериал «Чорнобиль»: «Комуністи Росії» хочуть закрити доступ до перегляду серіалу на території СНГ

 

У Росії можуть закрити доступ до перегляду мегапопулярного в усьому світі телевізійного серіалу «Чорнобиль». Відповідне клопотання в Роскомнадзор подали представники партії «Комуністи Росії».

 

Сериал «Чорнобиль»
Сериал «Чорнобиль»: «Комуністи Росії» хочуть закрити доступ до перегляду серіалу
Основні аргументи комуністів — серіал, який вони називають «гадостным», є нічим іншим, як «ідеологічної маніпуляцією», покликаної «зганьбити і демонізувати образ радянської влади і радянських людей».

 

«По-перше, Роскомнадзор повинен заблокувати доступ до «гадостног» серіалу на всіх трекерах, на всіх ресурсах. По-друге, щодо режисера, сценариста і виконавчого продюсера серіалу потрібно порушити кримінальні справи за статтею 129 КК РФ », — заявив лідер партії Сергій Малинкович.

 

Користувачі мережі їдко прокоментували ці плани.

 

«Шедеврально! «Комуністи Росії» зажадали заборонити серіал «Чорнобиль» за демонизацию радянської влади Вони також вимагають порушити проти режисера і сценариста справу про наклеп. Мало того що ці недобитки НЕ зазнали, як і фашизм, осуду, так вони ще й рот відкривають! », — не стримав обурення в Twitter користувач Krychek.

 

Як ми писали раніше після виходу на экрани серіалу “Чорнобиль” туристи з усього світу їдуть в Прип’ять.

 

Відео Youtube iVideos

Джерело інформації: fakty.ua

Після успіху серіалу «Чорнобиль» американського каналу HBO з’явилися чутки про можливе продовження зйомок.

 

Шанувальники серіалу вважали, що авторам варто було б подумати про нові епізоди — наприклад, оцінити, як виглядають Чорнобильська АЕС і зона відчуження в 2019 році, через три десятиліття після трагедії.

 

Також висловлювалися припущення, що серіал буде доповнений кількома інтерв’ю з ліквідаторами аварії.

 

«Комуністи Росії»
«Комуністи Росії» хочуть закрити доступ до перегляду серіалу

 

Автором сценарію є американець Крейг Мазін. Режисером став швед Юхан Ренк. Це його перший повноцінний телепроект, що викликає ще більше захоплення.

 

Роль Валерія Легасова, члена урядової комісії з ліквідації катастрофи в Чорнобилі, заступника директора Інституту атомної енергії ім. Курчатова виконав британський актор Джаред Харріс. Номінант на премію «Еммі» відомий за серіалами «Корона», «Грань» та «Божевільні». Також він зіграв професора Моріарті в фільмі Гая Річі «Шерлок Холмс: Гра тіней».