Перший пішов! Рябошапка звільнив головного військового прокурора Матіоса. Відео

 

Рябошапка звільнив головного військового прокурора Матіоса

   
Новий генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення з посади головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Про це повідомляється на сайті ГПУ .
    Рябошапка    
Уточнюється, що 2 вересня, керуючись Законом України «Про прокуратуру», Положенням про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, а також на підставі листа Міністра оборони України від 02.09.2019 Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення з посади заступника Генерального прокурора — Головного військового прокурора Анатолія Матіоса.
   
Цим же наказом він виключений зі списків особового складу Генпрокуратури і направлений в розпорядження Міністерства оборони України для вирішення питання про подальше проходження військової служби.
   
У той же час, журналіст Володимир Бойко заявив, що таке рішення ГПУ прийняла з подачі глави Офісу президента Андрія Богдана.
   
«Нарешті керівник Офісу Президента Андрій Богдан реалізував свій план, про який я розповів ще 8 липня 2019 — міністр оборони відкликав Анатолія Матіос з Генеральної прокуратури для подальшого проходження військової служби в Міністерстві оборони України», — написав на своїй сторінці в Facebook Володимир Бойко.
   

Життя Анатолія Матіоса — Програма Леоніда Канфер

Відео Youtube Телеканал ICTV
Джерело інформації: strana.ua

 

 

«Зачем вы моего сына снимаете?»: Зеленский поссорился с журналистами на школьной линейке. Видео Усик ефектно увірвався в прямий ефір