«Розбійник Годунок» знову влаштував перепалку із Зеленським у Борисполі: всі подробиці

«Розбійник Годунок» знову влаштував перепалку із Зеленським у Борисполі: всі подробиці

Секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок, якого президент України в липні минулого року назвав розбійником і вигнав з залу засідань, знову прийшов на зустріч до Володимира Зеленського.

Так сьогодні глава держави прибув з новою перевіркою до Борисполя, що під Києвом, президент захотів подивитися як проходить ремонт районної лікарні. А Ярослав Годунок попросив розпочати розслідування за фактами розкрадання коштів.

 

"Розбійник Годунок
«Розбійник Годунок» знову влаштував перепалку із Зеленським

 

— Пане президенте, дайте слово Ярославу «Розбійнику»? — почувся жіночий голос під час брифінгу президента.

— Я розумію, це буде дико від мене звучати, але послухайте мене, будь ласка. Я «розбійник», я не про себе зараз кажу, але буде дивно від мене звучати. Коли розслідуються зловживання, крадіжки попередньої райадміністрації … Я розумію, що тоді вам на мене наговорили, що я такий-сякий поганий, але ось розбійник прийшов просити вас, також губернатора просив, будь ласка, давайте мільйони, сотні, які вкрали попередня райадміністрація, на які ми могли побудувати корпус, давайте нарешті розберемося. Повірте, я готовий надати факти, мільйоних крадіжок … — прокричав свої слова Годунок.

— Я прошу вибачення, можна ми спочатку добудуємо, а потім будемо розбиратися. Я хочу ще раз вам сказати — ви вже відома тут людина … — на цих словах президента всі присутні засміялися.

— Дякую… Ну, ну просто 100 мільйонів, можна було за 50 зробити.

— У нас знаєте яка історія. Ми, напевно, до цього і не були в політиці, тому що на … часу немає, а розбиратися, це до правоохоронних органів. Я ж не правоохоронний орган.

— Так дайте доручення розслідувати ці факти.

— Добре, — погодився Володимир Зеленський.

 

Джерело

Також нещодавно у Борисполі секретар місцевої міськради Ярослав Годунок влаштував бійку з переселенцем з Луганської області. Відео з інцидентом опублікували в мережі.


Нагадаємо що сьогодні якась жінка, з дуже дивною поведінкою, обізвала президента України Володимира Зеленського «зрадником» і закликала його пояснити відносини з  Росією: “Зеленський, ти – зрадник!”

 

 

Депутат партії Порошенко назвав відправку українців з Китаю до Львова  «помстою Зеленського» «Зеленський, ти — зрадник!» У Борисполі на Зеленського напала якась «неадекватна» жінка з Донецька. Відео