Українці оцінили нову владу: Рейтинг Зеленського б’є всі рекорди. Рейтинг довіри за місяць виріс в 1,5 рази

Українці оцінили нову владу: Рейтинг Зеленського б’є всі рекорди. Рейтинг довіри за місяць виріс в 1,5 рази

 

 

Близько 71% опитаних українців задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського. Про це свідчать дані опитування , проведеного групою «Рейтинг» 6-10 вересня.

 

За даними соціологів, у порівнянні з липнем поточного року рівень задоволеності роботою глави держави зріс майже в півтора рази. При цьому 11% опитаних незадоволені роботою Зеленського, 18% — не змогли сформувати своє ставлення до нього.

 

Стрімко почалося зростання рейтингу Зеленського після початку роботи Верховної Ради IX скликання, і разом з рейтингом президента рекордне зростання показує і рейтинг парламенту: з липня він виріс більше, ніж на 30%.

 

Ще в липні діяльність Верховної Ради схвалювали менше 10% опитаних, то у вересні роботу парламенту позитивно оцінили 39%. Навпаки, рейтинг несхвалення впав з більш ніж 80% до 16%. Чи не змогли оцінити роботу нардепів 45%.

 

 

рейтинг Зеленського Фото: ratinggroup.ua 

 

Опитування проводилося серед населення України від 18 років і старше у вигляді особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонах і типом поселення. Були опитано 2500 респондентов. Похибка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

 


Активісти і сім’ї загиблих в шоці: у Дніпрі з могил військових комунальники зняли і викинули прапори