Українці оцінили нову владу: Рейтинг Зеленського б’є всі рекорди. Рейтинг довіри за місяць виріс в 1,5 рази

 

Українці оцінили нову владу: Рейтинг Зеленського б’є всі рекорди. Рейтинг довіри за місяць виріс в 1,5 рази

   
Близько 71% опитаних українців задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського. Про це свідчать дані опитування , проведеного групою «Рейтинг» 6-10 вересня.
 
За даними соціологів, у порівнянні з липнем поточного року рівень задоволеності роботою глави держави зріс майже в півтора рази. При цьому 11% опитаних незадоволені роботою Зеленського, 18% — не змогли сформувати своє ставлення до нього.
 
Стрімко почалося зростання рейтингу Зеленського після початку роботи Верховної Ради IX скликання, і разом з рейтингом президента рекордне зростання показує і рейтинг парламенту: з липня він виріс більше, ніж на 30%.
 
Ще в липні діяльність Верховної Ради схвалювали менше 10% опитаних, то у вересні роботу парламенту позитивно оцінили 39%. Навпаки, рейтинг несхвалення впав з більш ніж 80% до 16%. Чи не змогли оцінити роботу нардепів 45%.
    рейтинг Зеленського

Фото: ratinggroup.ua   
Опитування проводилося серед населення України від 18 років і старше у вигляді особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонах і типом поселення. Були опитано 2500 респондентов. Похибка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.
 
Активісти і сім’ї загиблих в шоці: у Дніпрі з могил військових комунальники зняли і викинули прапори

 

 

 

Зеленський відреагував лише одними «матами» на «кнопкодавів» у своїй партії. Відео Активісти і сім’ї загиблих в шоці: у Дніпрі з могил військових комунальники зняли і викинули…