«Разбойник» Годунок заявив що через суд змусить Зеленського вибачитися. Відео

«Разбойник» Годунок заявив що через суд змусить Зеленського вибачитися

 

 

Секретар Бориспільської міськради Ярослав Годунок має намір через суд відстоювати свою честь, гідність і ділову репутацію, ображену президентом України Володимиром Зеленським.

 

 

«Разбойник» Годунок
«Разбойник» Годунок заявив що через суд змусить Зеленського вибачитися

 

 

Як написав чиновник на своїй сторінці в Facebook, він вже знайшов адвоката і збирається судитися з президентом.

 

 

«Сьогодні підписав угоду з відомим і сміливим адвокатом Dmitry Kalko. Всі інші бояться судитися проти Презедента. Ми налаштовані на перемогу в справі щодо захисту моєї честі, гідності та ділової репутації, які постраждали від протиправних звинувачень гаранта Конституції», — заявив Годунок.

 

 

 

 

 

«Я готую скаргу. Я думаю, що це нормальна країна, в якій проста людина може подати на президента, гаранта Конституції, до суду і змусити його вибачитися. Буду судитися, зараз готується скарга, я уклав угоду з адвокатом. Мені не хотілося робити це перед виборами. Готуємо скаргу, однозначно подам, бо це для мене принципово»,   — підтвердив він в інтерв’ю проекту Радіо Свобода за участю «Голосу Америки» « Теперішній час».

 

 

На початку липня Володимир Зеленський жорстко принизив секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка, назвавши його розбійників і змусивши покинути засідання.

 

 

Відео Youtube 24 Канал