Притула вперше дав коментар про ДТП з тещею: «Ні я, ні дружина, не пробуем «порішати» з суддями та прокурорами»

Притула вперше дав коментар про ДТП з тещею: «Ні я, ні дружина, не пробуем «порішати» з суддями та прокурорами»

 

 

Телеведучий і український актор Сергій Притула, чия теща створила серйозне ДТП, в якому постраждали маленька дитина і її мати, заявив, що ніяк не хоче впливати на судів та прокурорів по даній справі.

 

 

Притула дав коментар

 

 

«Я особисто, і моя сім’я, максимально щиро співчуваємо родині, яка постраждала внаслідок недолугого керування автомобілем мамою моєї дружини. Ні я особисто, ні моя дружина, чи не робили спроби« вирішити »питання з суддями або прокурорами. Особисто я, як чоловік своєї дружини , звичайно ж, запропонував мамі своєї жінки допомогу в адвокатському супроводі і сказав тестю і тещі, що моя сім’я готова посильно долучитися до покриття витрат на лікування і реабілітацію постраждалої сім’ї, в разі, якщо ця сім’я буде готова прийняти таку допомогу «, — написав ведучий Сергій Притула .

 

 

 

 

Він також зазначив, що хоче донести всім журналістам та громадськості, що правопорушення вчинила конкретна особа з конкретним прізвищем та ім’ям. І буде вдячний всім, якщо громадськість і журналісти не будуть шукати винних у скоєному серед людей, які жодним чином не причетні до цього інциденту.

 

 

«Я не сидів за кермом цього авто і не готовий коментувати ситуацію, оскільки не був свідком події. Мені прикро, що так сталося. Я не знаю, чим можу особисто допомогти родині постраждалих, крім вище згаданих ініціатив», — в кінці підсумував Притула.

 

 

 

Нагадаємо, як ми писали раніше теща Сергія Притули переїхала пішоходів: постраждалих відвезли у лікарню у важкому стані.

 

Притула дав коментар про ДТП з тещею

“В Росії такого ніколи не буде!” Історичне фото п’ятьох президентів України вразило мережу

Провокації на Майдані — Чоловік хотів блище розгледіти Зеленського — Поліція розбила голову

«Це що весілля?»: Українці «гризуця» в мережі між собою через РЕП на Майдані під час Дня незалежності

Засланці чи “засранці” Порошенка криками “Ганьба” намагалися зірвати виступ Зеленського

Теща Притули переїхала пішоходів: постраждалі в реанімації у важкому стані

«Текст на суфлері написали вороги України»: Зеленського звинуватили по Ст. 338 Наруга над державними символами