«Президент, Голова ОПУ, і Прем’єр-Міністр»: Богдан опублікував цікавий пост на Facebook з тонким натяком

 

«Президент, Голова ОПУ, і Прем’єр-Міністр»: Богдан опублікував цікавий пост на Facebook з тонким натяком

   
Не тільки президент, але і глава його Офісу Андрій Богдан вміє влучно пожартувати. Сьогодні він опублікував у себе в Фейсбук своє фото в компанії Володимира Зеленського і нинішнього лідера студії «Квартал 95» Євгена Кошового з короткою підписом: «Президент, глава ОПУ і прем’єр-міністр».
   
Президент
«Президент, Голова ОПУ, і Прем’єр-Міністр»: Богдан

   
Жарт підхопили в соцмережах — яких тільки коментарів вже немає 🙂
   
До слова, нині деякі політологи (наприклад, Тарас Чорновіл) вважають, що Богдан з крісла глави Офісу президента може перебратися в крісло прем’єра. В такому випадку звільниться посаду, яку осилить Євген Кошовий :).
           
Нагадаємо, в день виборів Зеленський заявив, що він відштовхується від того, щоб новим прем’єр-міністром був незалежна людина, професійний економіст і … він ніколи в минулому не був ні прем’єром, ні спікером, ні лідером фракції. Тобто Бойко, Тимошенко, Гройсман, Порошенко і багато інших з топових політиків під такі запити не підходять. Більш того, що вже проводить консультації, так як «бачить таку людину».
    Відео Youtube Корупція.Інфо
Джерело інформації: real-vin.com

 

 

Как пассажиры не давали спать Зеленскому, который эконом-классом летел в Одессу на концерт «Лиги смеха».… «Кличко пи@дит все подряд, я пришел что бы еб@ть их до кровавого поноса»: Дубинский о…