Зеленський: Я думав будемо «сажати» за корупцію на другий день, але це буде з 1 листопада

 

Зеленський: Я думав будемо «сажати» за корупцію на другий день, але це буде з 1 листопада

 

Пресмарафон Зеленського НАЖИВО — Як пише видання «Страна», президент України Володимир Зеленський заявив, що на 1 листопада правоохоронні органи повинні будуть відкрити кілька гучних справ щодо топ-корупціонерів. Про це глава держави сказав під час прес-конференції 10 жовтня.

 

Пресмарафон Зеленського НАЖИВО
Пресмарафон Зеленського НАЖИВО

 

«Перший чекпоінт — 1 листопада. Вони (правоохоронні органи — Ред. ) Повинні показати результат по колу справ, які ми визначили на нараді», — сказав Володимир Зеленський.

Він також повідомив, що «посадка» корупціонерів, яка була одним з пунктів його передвиборної кампанії, досі не відбулася, тому що він як президент не може впливати на хід слідства.

«Про посадки. Я думав, що на другий день, коли ми прийдемо, всіх корупціонерів посадять. Але мені сказали:» Ай-ай-ай — президент не може впливати «. Тобто я ще повинен підбирати слова, тому що цей вплив. ось вийдіть на вулицю і запитайте, чи бандит Пашинський. Я впевнений, якщо ви вийдете на вулицю і у ста чоловік запитаєте,  чи бандит Пашинський, то сто чоловік відповість, що так», — сказав Зеленський.

 

Пресмарафон Зеленського НАЖИВО

 

«Гуляв-гуляв і раптово попав на майдан»: Зеленський влучно поглумився над Порошенко Відео Опубліковано відео, як силовики стріляють, щоб не дати ветеранам АТО прорватися через блокпост в Золоте