Пранкер від імені Зеленського «наехал» на главу поліції Дніпропетровської області. Відео

Пранкер від імені Зеленського «наехал» на главу поліції Дніпропетровської області 

 

 

Російські пранкери Володимир Кузнєцов — «Вован» і Олексій Столяров «Лексус» поговорили з головним поліції Дніпропетровської області Віталієм Глуховеря від імені президента України Володимира Зеленського. Аудіозапис повідомлення викладена в Youtube 27 липня, ввечері.

 

 

 

Пранкер
Пранкер від імені Зеленського «наехал» на главу поліції

 

 

 

Першим до глави поліції додзвонився Кузнєцов, який представився «цивільним журналістом». Він запитав Глуговерю про недавно опублікованому відео, на якому генерал викликає підрозділ спецпризначення КОРД (Корпус оперативного раптового дії) для затримання поліцейських, зупинили його автомобіль за порушення правил.

 

 

Глуховеря послався на підступи «російської пропаганди» і кинув трубку.

 

Потім йому від імені президента України подзвонив Столяров, він поцікавився, що відбувається в регіоні.

 

У відповідь на це глава поліції почав виправдовуватися і говорити, що діє відповідно до закону. Нарікаючи на блогерів, генерал сказав, що розбирається в ситуації.

 

 

Раніше Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про відкриття кримінального провадження за фактом можливого перевищення службових повноважень Глуховеря у вересні 2018 року, коли КОРД затримав патрульних поліцейських, зупинили за порушення правил дорожнього руху автомобіль його водія.

 

Зеленський зажадав від глави МВС Арсена Авакова звільнити Глуховерю, щодо якого ГБР розслідує можливе перевищення службових повноважень.

 

 

Відео Youtube Страна.ua

Джерело інформації: ukraina.ru