Дав задню! Порошенку сподобалася вчорашня промова Зеленського і він закликав «знижувати градус»

 

Дав задню! Порошенку сподобалася вчорашня промова Зеленського і він закликав «знижувати градус»

 

Минулий президент Петро Порошенко відреагував на вчорашнє звернення нинішнього глави держави Володимира Зеленського до українців, в якому той пояснював, чому в формулі Штайнмайера немає «зради».

 

Порошенку сподобалася вчорашня
Порошенку сподобалася вчорашня промова Зеленського

 

Сьогодні екс-президент розмістив на своїй сторінці в соцмережі пост, в якому заявив, що звернувшись до українців Зеленський зробив вірний крок і з більшістю його тез складно не погодитися.

Також екс-президент заявив про те, що почув заклик Володимира Зеленського до єдності і порекомендував не «підвищувати градус внутрішньої дискусії до критичної позначки», оскільки світ всередині України дуже важливий.

«Я почув заклик Володимира Зеленського до єдності. Добре пам’ятаючи про зовнішню небезпеку, ми повинні не підвищувати градус внутрішньої дискусії до критичної позначки. Мир всередині країни не менш важливий, ніж мир на її кордонах», — написав у соцмережі Петро Порошенко.

 

По матеріалах видання: strana.ua

 

Лукашенко назвав Україну Росією і зразу «злякався», чи не назвав Зеленського Путіним. Відео В авіакатастрофі під Львовом розбився Ан-12. Є постраждалі і загиблі. Перша інформація про катастрофу