Порошенко і Гонтарева знову разом: екс-президент відвідав хвору подругу в Лондоні

Порошенко і Гонтарева знову разом: екс-президент відвідав хвору подругу в Лондоні

 

Минулий президент України Петро Порошенко відвідав свою давню соратницю, екс-голову Нацбанку України Валерію Гонтареву. Він повідомив про це 28 вересня на своїй сторінці в Facebook, супроводивши публікацію спільною фотографією.

 

Порошенко і Гонтарева
Порошенко і Гонтарева знову разом

 

Раніше Гонтареву збила машина в Лондоні, де вона живе. Зараз колишня керівниця НБУ реабілітується у своєму будинку, чекаючи чергової операції.

«Валерія — не тільки сильний менеджер, але і сильна особистість … Вона не зламається і тепер, коли оппонети переслідують її, вони не гребують бандитськими прийомами І самі стають бандитами. Валерія не просто тримається. Вона бореться за Україну», — написав Порошенко.

Разом з екс-президентом до Гонтаревої приїхала і його дружина Марина. Подружжя подарувала подрузі-банкірші футболку, на якій вона зображена в балетній пачці в гіпсі і з шаблями в руках.

На опублікованій фотографії видно, що Гонтарева виглядає дуже задоволеною. При цьому раніше вона образилася на Порошенко, коли той «навіть СМС не залишив» з приводу підпалу її будинку в Києві.

 

Тим часом в мережі запідозрили Порошенко в тому, що, відвідуючи Гонтареву, він керувався далеко не благородними намірами. Користувачі думають, що екс-президент їздив переконувати колишню главу Нацбанку не видавати зайву інформацію в разі її арешту.

На Україні Гонтарева є фігуранткою справи про можливе розкрадання близько 150 млн грн.

Джерело інформації: ukraina.ru