«А Порошенко як? Що відбувається?»: Вслід за Іриною Геращенко і Яніна Соколова почала хвалити Зеленського. Відео

Вслід за Іриною Геращенко і Яніна Соколова з Романом Цимбалюком почали хвалити Володимира Зеленського

 

Ми уже повідомляли що Ірина Геращенко похвалила за вчорашній виступ Президента України Володимира Зеленського на відкритті 74-ї сесії Генасамблеї ООН.

Минулий віцеспікер парламенту, а зараз народний депутат від партії «Європейська солідарность» Ірина Геращенко назвала гідним виступ президента України Володимира Зеленського.

 

Яніна Соколова почала хвалити

 

А сьогодні Яніна Соколова, журналістка «5 каналу», який належить експрезиденту України Петру Порошенко заявила що виступ президента України Володимира Зеленського, в рамках Генасамблеї ООН був сильний і потужний.

Президент держави доніс всьому світу головний меседж: «Росія це агресор, який не припиняє війну, поки його не зупинити спільними зусиллями».

Українську журналістку Яніну Соколову також підтримав журналіст Роман Цимбалюк на своїх сторінках в YouTube та Facebook.

 

Яніна Соколова почала хвалити

 

«Я можу сміливо сказати: те, що було озвучено Володимиром Зеленським в ООН,  це досить смілива і досить однозначна позиція України. І його виступ з кулею досить категорично як до Європи, так і до США. Це продовження розповіді: » Не забувайте, що в центрі Європи йде війна, і ви ніяк, крім глибокої стурбованості, друзі, нам не допомагаєте в цій війні»

Журналістка також розповіла, що вважає промову президента Зеленського дуже гідною. Крім того, потрібного ефекту додала і продемонстрована російська куля. Цей впевнений жест продемонстрував бажання України до помогтися від Європи і США в приборканні Агресора Російської Федерації.

 

Такод журналіст Роман Цимбалюк зазначив, що мова президента України викликала справжній фурор серед російських окупантів, і також похвалив Володимира Зеленського за дуже сильні акценти в зверненні.

 

Відео Y outube Yanina Sokolova

Яніна Соколова почала хвалити Зеленського